NASZE SALONY

Carolyn 1.0

Carolyn 2.0

O NAS

Obecnie prowadzimy dwa salony w miejscowości Biała Podlaska. Pierwszy Salon Carolyn został założony w 2017 roku przez Karoline Janik i oferował wyłącznie usługi z zakresu stylizacji paznokci oraz podstawowej kosmetyki profesjonalnej. Z upływem lat zakres naszych usług poszerzył się  o zabiegi z medycyny estetycznej jak i podologii medycznej. W 2021 roku nasz salon został autoryzowanym salonem firmy LART, a Karolina Janik została instruktorem LART woj. Lubelskiego.  W 2021 roku podjeliśmy decyzję o poszerzeniu swojej działalności o kolejny salon kosmetyczny który mieści się w siłowni ProGym Fitness Club na ul. Janowskiej 59 w Białej Podlaskiej. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług manicure oraz pedicure, podologii medycznej, kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykorzystujemy najnowszą technologię depilacji laserowej dostępną na rynku – laser LightSheer Desire firmy LUMENIS. W naszym salonie oferujemy również zabiegi nowoczesną maszyną  Bloomea.

NASZ ZESPÓŁ
instruktor lart

Karolina

właściciel/instruktor/kosmetolog

Karolina Janik od 2016 kosmetolog, podolog. Od 2021r.  instruktor manicure/pedicure woj. Lubelskiego firmy LART. Wykonuje zabiegi z medycyny estetycznej m.in. nici PDO, wypełnianie kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa. 

Kopia Bez tytułu (2)

Weronika

kosmetyczka/kosmetolog/wizażystka

Weronika jest technikiem kosmetologii. Wykonuje manicure oraz pedicure hybrydowy, tytanowy oraz zabiegi na twarz i ciało. Wykonuje również makijaże okolicznościowe, ślubne i fotograficzne.

Ola

kosmetyczka/kosmetolog

Ola wykonuje manicure oraz pedicure hybrydowy w salonie na ul. Janowskiej. Zajmuje się również farbowaniem henną brwii oraz rzęs. Jest na topie z najnowszymi trendami z rynku beauty. Trudno Ją zaskoczyć.

Kopia Bez tytułu(5)

Julka

kosmetyczka/kosmetolog

Julka już niebawem zostanie kosmetologiem. W salonie Carolyn zajmuje się stylizacją paznokci oraz zabiegami na ciało i twarz.

Kopia Bez tytułu(4)

Marlena

kosmetyczka/kosmetolog

Marlena w salonie Carolyn zajmuje się stylizacjami paznokci na dłoniach oraz stopach. Wykonuje również zabiegi na twarz i ciało.

Kopia Bez tytułu(9)

Adrian

manager

Adrian zajmuje się sprawami organizacyjnymi, marketingu oraz reklamy w naszych salonach.