NASZE SALONY

Carolyn 1.0

Carolyn 2.0

O NAS

Obecnie prowadzimy dwa salony w miejscowości Biała Podlaska. Pierwszy Salon Carolyn został założony w 2017 roku przez Karoline Janik i oferował wyłącznie usługi z zakresu stylizacji paznokci oraz podstawowej kosmetyki profesjonalnej. Z upływem lat zakres naszych usług poszerzył się  o zabiegi z medycyny estetycznej jak i podologii medycznej. W 2021 roku nasz salon został autoryzowanym salonem firmy LART, a Karolina Janik została instruktorem LART woj. Lubelskiego.  W 2021 roku podjeliśmy decyzję o poszerzeniu swojej działalności o kolejny salon kosmetyczny który mieści się na ul. Stefana Żeromskiego 3 w Białej Podlaskiej. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług manicure oraz pedicure, podologii medycznej, kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykorzystujemy najnowszą technologię depilacji laserowej dostępną na rynku – laser LightSheer Desire firmy LUMENIS. W naszym salonie oferujemy również zabiegi nowoczesną maszyną  Bloomea, a od kwietnia 2022 możecie skorzystać z profesjonalnych usług wypełniania kwasem hialuronowym oraz botoksem wykonywane przez Lekarza medycyny estetycznej. 

NASZ ZESPÓŁ

Karolina Janik

właściciel/instruktor/kosmetolog

Karolina Janik od 2016 kosmetolog, podolog. Od 2021r.  instruktor manicure/pedicure woj. Lubelskiego firmy LART. Wykonuje zabiegi z medycyny estetycznej m.in. nici PDO, wypełnianie kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa. 

Weronika Wasilewska

kosmetyczka/kosmetolog/wizażystka

Weronika jest technikiem kosmetologii. Wykonuje manicure oraz pedicure hybrydowy, tytanowy oraz zabiegi na twarz i ciało. Wykonuje również makijaże okolicznościowe, ślubne i fotograficzne.

Ola Śliwa

kosmetyczka

Ola wykonuje manicure oraz pedicure hybrydowy w salonie na ul. Janowskiej. Zajmuje się również farbowaniem henną brwii oraz rzęs. Jest na topie z najnowszymi trendami z rynku beauty. Trudno Ją zaskoczyć.

Kopia Bez tytułu (3)

Mateusz Jeziorek

Lekarz medycyny estetyczcnej

Adrian zajmuje się sprawami organizacyjnymi, marketingiem oraz reklamą w naszych salonach.

Projekt bez tytułu (76)

Adrian Janik

MANAGER

Adrian zajmuje się sprawami organizacyjnymi, marketingiem oraz reklamą w naszych salonach.